Bugaz Sea ViewРебрендинг і оновлення готелю в Грибівці

Ребрендинг і оновлення готелю в Грибівці

Літній сезон стрімко наближається.

Ми раді повідомити, що наш флагманський готель Чорне море Бугаз в Грибівка провів ребредінг і отримав нову назву – Bugaz Sea View.
Змінилося не тільки назва, змінився підхід сервісу та послуг. Ми врахували всі запити і бажання наших гостей і в цьому сезоні запропонуємо безліч нових послуг і локацій на території готельного комплексу.

Ми оновили деякі категорії номерного фонду, де провели повну реновацію з приголомшливими інтер’єрами і дизайнерськими рішеннями. Для гостей, які відвідують наш готель з дітьми, ми підготували спеціальну категорію номерів – Family Studio, де з комфортом розміститься велика і дружна сім’я.

На території готелю в сезоні 2021 відкриється новий ресторан чорноморської кухні, яка здивує різноманітністю страв, приготованих з морських дарів не тільки Чорного моря. А всіма улюблений ресторан італійської кухні «La Salvatore» зустріне своїх постійних гостей оновленим інтер’єром і меню.

Для дітей готується насичена анімація, яка буде проходити з самого ранку і до самого вечора, поки батьки насолоджуватимуться пляжним відпочинком біля нового пляжного бару з літнім кінотеатром.
Отож, як ми і обіцяли, в сезоні 2021, вибираючи наш готель, Ви отримаєте не тільки відмінний сервіс, комфортний і безпечний відпочинок, а й море позитивних емоцій!

x

Забронювати