Конференц сервіс

Black Sea Hotels > Конференц сервіс

КОНФЕРЕНЦ ЗАЛ ОДЕСА-КИЇВ

Розмірковуючи над тим, де провести конференцію, презентацію, тренінг або гала-вечерю, зупиніть свій вибір на конференц-залах в Одесі, Києві або в Каролино Бугазі.

Black Sea Central

Про успішне проведення зустрічі подбає кваліфікований персонал. Працюють два зали з різною місткістю. Один – до 200 і другий до 60 осіб. Стильно оформлений інтер’єр дозволить провести будь-які з намічених бізнес-заходів.

Black Sea Panteleymonivska

Два просторі зали, де в цілому без проблем розміщуються до 190 осіб. Всі меблі легко трансформується в залежності від вимог і побажань клієнта. Наявність високотехнологічної акустичної, аудіо- та відеоапаратури допоможуть провести зустріч на високопрофесійному рівні.

Black Sea Otrada

У розпорядженні гостей – комфортне приміщення, з можливістю розмістити в ньому близько 50 запрошених. Гарантуємо наявність всіх необхідних інструментів для успішної організації заходу.

Black Sea Kyiv

Оренда конференц-залу в Києві в готелі «Чорне море» відмінно підходить для проведення наступних видів зустрічей: Виїзного навчання співробітників компаній; Семінарів; Тренінгів; Презентацій; Інтернет-конференцій; Ділових переговорів; Круглих столів.

Black Sea Bugaz Sea View

Для проведення ділових заходів, конференцій, семінарів, тренінгів та презентацій готель пропонує скористатися комфортними конференц-залами. Готель має в своєму розпорядженні 3 конференц-зали різної місткості: Кімната переговорів до 30 гостей. Конфренц-зал до 130 гостей. Бізнес-центр до 300 гостей.

Що входить у вартість оренди?

В ціну оренди конференц-залу в Одесі входять наступні послуги:

Розсадка гостей відповідно до заявленої кількості

Надання акустичної системи

Вільний доступ в Інтернет за допомогою Wi-Fi

Проектор

Проекційний екран

Заголовок

Сео текст для сторінки Конференц сервіс.