Конференц-зали

Black Sea Hotels > Послуги > Конференц-зали

КОНФЕРЕНЦ ЗАЛ ОДЕСА-КИЇВ

Розмірковуючи над тим, де провести конференцію, презентацію, тренінг або гала-вечерю, зупиніть свій вибір на конференц-залах в Одесі, Києві або в Каролино Бугазі.

Black Sea Central

Про успішне проведення зустрічі подбає кваліфікований персонал. Працюють два зали з різною місткістю. Один – до 200 і другий до 60 осіб. Стильно оформлений інтер’єр дозволить провести будь-які з намічених бізнес-заходів.

Black Sea Otrada

У розпорядженні гостей – комфортне приміщення, з можливістю розмістити в ньому близько 50 запрошених. Гарантуємо наявність всіх необхідних інструментів для успішної організації заходу.

Black Sea Kyiv

Оренда конференц-залу в Києві в готелі «Чорне море» відмінно підходить для проведення наступних видів зустрічей: Виїзного навчання співробітників компаній; Семінарів; Тренінгів; Презентацій; Інтернет-конференцій; Ділових переговорів; Круглих столів.

Black Sea Bugaz Sea View

Для проведення ділових заходів, конференцій, семінарів, тренінгів та презентацій готель пропонує скористатися комфортними конференц-залами. Готель має в своєму розпорядженні 3 конференц-зали різної місткості: Кімната переговорів до 30 гостей. Конфренц-зал до 130 гостей. Бізнес-центр до 300 гостей.

Що входить у вартість оренди?

В ціну оренди конференц-залу в Одесі входять наступні послуги:

Розсадка гостей відповідно до заявленої кількості

Надання акустичної системи

Вільний доступ в Інтернет за допомогою Wi-Fi

Проектор

Проекційний екран

Оренда конференц-залу в Одесі

Тренінги, бізнес-зустрічі, семінари та конференції неефективно та економічно невигідно проводити у своєму офісі. Для проведення заходу необхідно мати достатню кількість посадочних місць, екран, професійну апаратуру, регулярно користуватися послугами клінінгу та вирішувати сотні питань. Саме тому зручно забронювати конференц-зал в Одесі, спеціально обладнаний під ваш формат заходу.

Компанія Black Sea Hotel Group пропонує оренду конференц-залів у Одесі. У нас проводяться заходи будь-якого формату – ділові переговори, бізнес-тренінги, тімбілдінги, конференції. Оснащення залів проекторами, проекційними екранами, акустичними системами, мікрофонами позбавить вас від пошуку та оренди обладнання та додаткових витрат. Обладнання вже включено у вартість оренди конференц-залу в Одесі.

Оренда залу в Одесі на будь-який смак

Наша компанія пропонує п'ять конференц-залів в Одесі та Києві з сучасним обладнанням та кліматичними системами. Ми раді запропонувати декілька варіантів розміщення гостей:

 • Black Sea Central має в своєму розпорядженні дві зали — на 200 і 60 осіб. Стильний інтер'єр, комфортні столи та стільці, наявність професійного обладнання дозволить провести будь-який захід;
 • Black Sea Panteleymonivska пропонує дві просторі зали на 190 осіб. В наявності високотехнологічна техніка світових брендів, комфортабельні меблі, великий екран;
 • Black Sea Otrada - невелика зала з комфортом розмістить близько 50 гостей. У ньому передбачена сучасна акустична система, екран та комфортабельні меблі для учасників заходу;
 • Black Sea Kyiv. Ідеальний варіант підвищення кваліфікації співробітників, презентацій, семінарів, ділових переговорів. Зал з круглим столом оформлений у діловому стилі та сприяє комфортному спілкуванню між усіма учасниками;
 • Black Sea Bugaz Sea View. Пропонує три варіанти конференц-залів: до 30 відвідувачів, до 130 слухачів та бізнес-центр на 300 персон. Обирайте ідеальний варіант для проведення тренінгів, презентацій, ділових переговорів.

Конференц-сервіс в Одесі від Black Sea Hotel Group продуманий до дрібниць. Усі приміщення світлі, просторі та дуже затишні. Ввічливий персонал надає технічну підтримку на час проведення презентації. На прохання клієнта можливий трансфер, виклик таксі та інші додаткові послуги.

Переваги наших конференц-залів

 • Великий вибір переносної та стаціонарної техніки;
 • Зручні посадкові місця;
 • 9 сучасних конференц-залів від 30 до 200 посадочних місць;
 • Wi-Fi;
 • Доступна вартість;
 • Погодинна оплата.

Ми займаємось організацією кава-брейків, обідів, фуршетів, бізнес-ланчів. До послуг клієнтів кілька бенкетних залів для приємного завершення вечора. Якщо конференція триватиме декілька днів, раді запропонувати бронювання комфортних номерів у готелі.

Як забронювати конференц-зал

На сайті можна ознайомитися з усіма варіантами приміщень та інформацією, що цікавить, дізнатися актуальні ціни і забронювати конференц-зал. Для бронювання приміщення заповніть коротку форму зворотного зв'язку та чекайте на дзвінок менеджера.

x

Забронювати