Програма лояльності

Black Sea Hotel Group

Створена для комфортних та вигідних подорожей постійних гостей наших готелів. Ставши учасником програми, ви автоматично отримуєте низку привілеїв постійних гостей.

7 готелів

10 конференц залів

727 номерів

3 рівня лояльності

4 ресторани

Спеціальні пропозиції

One Time

знижка 10%

More Time

знижка 15%

безкоштовний ранній заїзд/пізній виїзд

участь у спеціальних акціях та пропозиціях

Any Time

знижка 20%

безкоштовний ранній заїзд/пізній виїзд

участь у спеціальних акціях та пропозиціях

Правила участі у програмі лояльності

Програма лояльності MORE Black Sea (далі — «Програма лояльності») розроблена та здійснюється ТОВ БЛЕК СІ ХОТІВ ГРУП, що визначає основні умови участі в Програмі лояльності MORE для постійних Клієнтів. Програма лояльності діє у всіх готелях мережі Black Sea Hotel Group, а також на корпоративному ресурсі – www.blacksea-hotels.com

Згода з умовами та положеннями про участь у Програмі лояльності
Клієнти, які бажають взяти участь у Програмі лояльності (далі – «Клієнт»), повинні ознайомитися з цими Умовами та положеннями про участь у Програмі лояльності, описаної нижче, та подати свою згоду з ними.

Усі Умови та положення щодо участі у Програмі лояльності надаються на Веб-сайті www.blacksea-hotels.com

Принцип програми лояльності

У цьому документі викладаються Умови та положення Програми лояльності:

Клієнтам надається пакет пільг та привілеїв щоразу при здійсненні онлайн-бронювання на Веб-сайті www.blacksea-hotels.com. Отримані таким чином пільги та привілеї дають право Клієнту скористатися наведеними нижче перевагами. Пільги та привілеї нараховуються, починаючи з першої покупки після створення рахунку лояльності.

 • Клієнти рівнів ONE TIME, MORE TIME та ANY TIME отримують фізичну членську картку, на якій надруковано номер учасника програми лояльності.

 • Персональна карта лояльності видається на стійці Reception готелю мережі Black Sea Hotel Group при першому заселенні після реєстрації в Програмі лояльності.

 • Персональна карта лояльності видається лише в тому випадку, якщо інформація, надана Клієнтом при вступі до Програми лояльності, є своєчасною, повною та придатною для використання.

 • За жодних обставин Рахунок лояльності та карта лояльності не є засобом платежу. Пільги та привілеї, нараховані за лояльність, не мають ринкової вартості та не підлягають передачі.

Участь у програмі лояльності

Програма лояльності пропонується фізичним особам не молодше 18 років.

Для того, щоб стати учасником Програми лояльності, необхідно зареєструватися на Веб-сайті www.blacksea-hotels.com та надати персональні відомості, що запитуються під час реєстрації: повне ім’я, поштова адреса, поштовий індекс, місто, країну проживання, адреса електронної пошти, номер телефону та дату народження. Потім Клієнту буде надано номер рахунку лояльності та на вказану адресу електронної пошти прийде активаційний лист, пройшовши яким клієнт завершить реєстрацію.

Клієнт гарантує точність усіх наданих їм відомостей та одноосібно несе відповідальність за надання неправдивої, неповної чи застарілої інформації. ТОВ БЛЕК СІ ХОТІЛ ГРУП залишає за собою право у будь-який час вимагати будь-якого документа для посвідчення особи особи, яка стала або побажала стати учасником Програми лояльності, у тому числі, у разі появи учасників Програми лояльності з однаковими іменами. Заяви на участь у Програмі лояльності, що містить неправдиві, неповні або застарілі відомості, не приймаються.

Інформація, що надається учасником для Компанії під час заповнення заявки на участь у Програмі лояльності, опрацьовується відповідно до Положення про конфіденційність Компанії.

Право на участь у Програмі лояльності може вимагатися безкоштовно при здійсненні покупки. Воно є виключно персональним. На отримання нижчеописаних переваг мають право лише ті Клієнти, які набули членства у Програмі лояльності.

Одній людині дозволяється мати лише одне членство в Програмі лояльності (оформлене на те саме прізвище, ім’я та адресу). Рахунок лояльності та карта лояльності не можуть передаватися іншим особам, носять персональний характер, і призначені виключно для особистого користування фізичної особи, за винятком будь-яких професійних цілей. Рахунок лояльності та карта лояльності не підлягають переуступці.

ТОВ «БЛЕК СІ ХОТІЛ ГРУП» залишає за собою право в будь-який час вносити зміни до Умов та положення про участь у Програмі лояльності.

Рівні та тарифи учасників програми

При бронюванні номерів через форму бронювання на сайті www.blacksea-hotel.com або відділ продажу Black Sea Hotel Group за телефоном, Учасники програми лояльності отримують ексклюзивні тарифи («тарифи для учасників»)

 • ONE TIME

  Надається Клієнту з моменту реєстрації у програмі лояльності на сайті www.blacksea-hotel.com та передбачає знижку 10% від чинного тарифу.

 • MORE TIME

  Надається учаснику програми лояльності з шостого оплаченого бронювання на сайті www.blacksea-hotel.com або відділ продажу Black Sea Hotel Group за телефоном та передбачає знижку 15% від чинного тарифу на наступні бронювання, можливість безкоштовного раннього заїзду/пізнього виїзду, якщо дозволяє завантаження. Участь у щорічній вікторині із призом «Уікенд на Бугазі».

 • ANY TIME

  надається учаснику програми лояльності з шістнадцятого оплаченого бронювання на сайті www.blacksea-hotel.com або відділ продажу Black Sea Hotel Group за телефоном та передбачає знижку 20% від чинного тарифу на наступні бронювання, можливість безкоштовного раннього заїзду/пізнього виїзду, якщо дозволяє завантаження. Участь у щорічній вікторині із призом «Уікенд на Бугазі».

Переваги одного рівня членства діють до моменту набуття умов для присвоєння наступного рівня учаснику програми лояльності або протягом 24 місяців з дати останнього бронювання