Конференц-зали

Роздумуючи над тим, де провести конференцію, презентацію, тренінг або гала-вечерю, обирайте конференц-зали в Одесі.
4d983a582bb4a5cf24380fe3aadc5223.png
users
Розсадка гостей відповідно до заявленої кількості (до 200 осіб)
sound
Надання акустичної системи
wifi
Безкоштовний доступ до Інтернету через Wi-Fi
monitor
Проектор та проекційний екран

Пропозиції

Велика зала

4 год 3000 грн | 8 год 5000 грн + 1 год 1000 грн
Площа 250 м2. Театр на 150 осіб.

Середня зала

4 год - 2000 грн | 8 год - 3300 грн + 1 год 500 грн
Площа - 60м2. Театр на 60 осіб

Зала Отради

1 год - 400 грн
До 40 осіб

Оренда залу Чорне море

Ми проводимо заходи будь-якого формату - ділові переговори, бізнес-тренінги, тімбілдинги, конференції. Оснащення залів проекторами, проекційними екранами, акустичними системами, мікрофонами позбавить вас від пошуку і оренди обладнання та додаткових витрат. Устаткування вже включено у вартість оренди конференц-залу в Одесі.
rishelievskaya_large-hall_6.jpg

Послуга Конференц-зали діє в готелях:

вулиця Рішельєвська, 59, Одеса, Одеськ...
вулиця Віце-Адмірала Азарова, 1, Одеса...
Zolotoy Bugaz Massiv 17 Золотий Бугаз ...
Массив «Золотой бугаз» апартаменты 10/...
вулиця Лейпцизька, 16а, Київ, 01015

Басейн

Сервіс 24/7

Концерти

Оренда залу в Одесі на будь-який смак

Наша компанія пропонує п'ять конференц-залів в Одесі та Києві з сучасним обладнанням та кліматичними системами. Ми раді запропонувати декілька варіантів розміщення гостей:

 • Black Sea Central має в своєму розпорядженні дві зали — на 200 і 60 осіб. Стильний інтер'єр, комфортні столи та стільці, наявність професійного обладнання дозволить провести будь-який захід;
 • Black Sea Panteleymonivska пропонує дві просторі зали на 190 осіб. В наявності високотехнологічна техніка світових брендів, комфортабельні меблі, великий екран;
 • Black Sea Otrada - невелика зала з комфортом розмістить близько 50 гостей. У ньому передбачена сучасна акустична система, екран та комфортабельні меблі для учасників заходу;
 • Black Sea Kyiv. Ідеальний варіант підвищення кваліфікації співробітників, презентацій, семінарів, ділових переговорів. Зал з круглим столом оформлений у діловому стилі та сприяє комфортному спілкуванню між усіма учасниками;
 • Black Sea Bugaz Sea View. Пропонує три варіанти конференц-залів: до 30 відвідувачів, до 130 слухачів та бізнес-центр на 300 персон. Обирайте ідеальний варіант для проведення тренінгів, презентацій, ділових переговорів.

Конференц-сервіс в Одесі від Black Sea Hotel Group продуманий до дрібниць. Усі приміщення світлі, просторі та дуже затишні. Ввічливий персонал надає технічну підтримку на час проведення презентації. На прохання клієнта можливий трансфер, виклик таксі та інші додаткові послуги.

Оренда конференц-залу в Одесі

Тренінги, бізнес-зустрічі, семінари та конференції неефективно та економічно невигідно проводити у своєму офісі. Для проведення заходу необхідно мати достатню кількість посадочних місць, екран, професійну апаратуру, регулярно користуватися послугами клінінгу та вирішувати сотні питань. Саме тому зручно забронювати конференц-зал в Одесі, спеціально обладнаний під ваш формат заходу.

Компанія Black Sea Hotel Group пропонує оренду конференц-залів у Одесі. У нас проводяться заходи будь-якого формату – ділові переговори, бізнес-тренінги, тімбілдінги, конференції. Оснащення залів проекторами, проекційними екранами, акустичними системами, мікрофонами позбавить вас від пошуку та оренди обладнання та додаткових витрат. Обладнання вже включено у вартість оренди конференц-залу в Одесі.

Переваги наших конференц-залів

 • Великий вибір переносної та стаціонарної техніки;
 • Зручні посадкові місця;
 • 9 сучасних конференц-залів від 30 до 200 посадочних місць;
 • Wi-Fi;
 • Доступна вартість;
 • Погодинна оплата.

Ми займаємось організацією кава-брейків, обідів, фуршетів, бізнес-ланчів. До послуг клієнтів кілька бенкетних залів для приємного завершення вечора. Якщо конференція триватиме декілька днів, раді запропонувати бронювання комфортних номерів у готелі.